Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan adayı Abdulkadir Bektaş - Giresun Haber - Giresun giresun haber giresun haberi giresun haberleri giresun
News Update
Loading...

2 Şubat 2024 Cuma

Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan adayı Abdulkadir Bektaş

 Giresun Kalesi'nde tarihi topun yanında düzenlenen basın toplantısıyla Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı'nın Abdulkadir Bektaş olduğu açıklandı. Toplantıya parti teşkilatı ve çok sayıda Giresunlu katıldı.Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Bektaş ise yaptığı konuşmada Giresun'u "maneviyat şehri" olarak nitelendirerek, şehrin manevi kimliğine uygun bir yönetim anlayışı sergileyeceğini söyledi. Bektaş, "Giresun'un tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile öne çıkan bir şehir olduğunu biliyoruz. Biz bu şehri hak ettiği yere taşımak için çalışacağız. Giresun'u imar edeceğiz, güzelleştireceğiz ve huzurlu bir şehir haline getireceğiz." ifadelerini kullandı.

Bektaş, Giresun'da yapmayı planladığı projelerden de bahsetti. Ulaşım, eğitim, sağlık, sosyal hizmetler ve çevre gibi alanlarda önemli projeler gerçekleştireceğini kaydeden Bektaş, "Giresun'u yaşanabilir bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışacağız." dedi.

Konuşmaların ardından Abdulkadir Bektaş, Giresun Kalesi'ndeki tarihi topu ateşleyerek adaylığını resmen başlatmış oldu.

Share with your friends

Give us your opinion

Notification
This is just an example, you can fill it later with your own note.
Done